Salak salak yazdığı...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Salak salak yazdığım sayfa


Şi
 Şi
(@bahar)
Şi
Katılım : 10 ay önce
Gönderiler: 10
Topic starter  

 

Şöyle tutsalar iki ayak bileğimden kaldırsalar sallasalar başaşağı ve iki tokat çaksalar popoma... çat...çat....ve başlasam gülmeye.. böyle başlamamış mıydı? Etim yerçekimine dayanamayıp yerlere dökülse.. kova kova toplasalar beni yerden.. ?zaten yerlerde değilmiyiz?? Sürünmüyor muyuz?

Paldır küldür yaşıyoruz. Ses çıkararak.. yaygara yaparak..susmayan bedenlerimiz var.. Şimdi ben sussam kalemim susmuyor. Havayı silkeleyen dizlerim bozuyor hava akımını mesela. Dizeler bozuyor havamı..

Okuyacaklar kızım bunları insanlar diyorum..salak salak yazma

Başaşağı uzansam gökyüzüne. Ayaklarimla top gibi çevirsem güneşi 🙂
Salak salak yazmazsam akıllanmayacağım ey insanlar!!!

Bırakın şimdi elinizdeki kitabı ve amuda kalkmayı deneyin.Hemen , şimdi, şu anda, çırılçıplak, anadandoğma ... Dünyaya tersten baktığımız için mi ilk gün, bir türlü doğru gitmeyen şeyler yaşıyoruz. Kandırılmak değil mi bu amk .. öyle gösterip böyle vermek hayatı ..Anadan doğma kandırıldık. Amuda kalkın. Bakın bakalım hatırlıyor musunuz neye kandığınızı? Niye kalıyoruz bu hayatta neye kanıyoruz?

Okuyacaklar belki yazdıklarını amk, salak salak yazma diyorum.. 🙂

Sessiz yasayamayız..Bunu kimse istemesin bizden.. kulağıma taktığım küpeler bile ses çıkarırken .. Sessizliğin bile bir sesi var. Sessizliği bile duymuyor muyuz? Sessizliğin bile bir sesi var.. Tıpkı yalnızlık gibi , uzakta bıraktıklarımız gibi, bardakta öylece duran baloncuk baloncuk olmuş su gibi , gökyüzünde süzülen kuşlar gibi .. Sessizliğin sesi öyle gürültülüdür ki onu duymaya başladığınız anda arkadaşlar evren üzerinize yağmaya başlar..

Sessizliğin de bir rengi vardır mesela.. olmaz demeyin.. var diyorum .. hic aynada göz göze geldiniz mi onunla? Baktınız mı gözlerinin içine? Bir cam parçası ile ayrıldığımız sessiz bir kendimiz olduğunu hatırlıyor musunuz arada? Çok ayna kırmışlığım var.. ordan onu kurtarmak icin mi yoksa yanına gitmek için mi bilmiyorum.. kendime doğru bir yolsuzluktur bu. Hiç kendinize bir yolculuğa çıktınız mı? Bir valiziniz var mıydı? Kendinizle aranizda kaç km bir yol var? Kaçfarklı yoldan gidebilirsiniz kendinize ve hangi yolu seçersiniz? Bunları sormalı mıyım?

Okumayacaklar belki yazdıklarını kızım yazma şöyle diyorum...

Bahar Atasoy


asilcingene beğenme
CevapAlıntı
Paylaş: